PALIVOVÉ DŘEVO MĚKKÉ, ČERSTVÉ, DÉLKA 33 CM, 1 PRMR »Ústí nad Labem

Mix měkkého dřeva smrk/borovice má dobrou výhřevnost, vydatně a poměrně rychle hoří. Oproti tvrdým dřevům má přibližně poloviční dobu sušení, doporučujeme intenzivně provětrávat. Třísky jsou oblíbené na zatápění. Dřevo mix smrk/borovice je vhodné pro topení v kamnech a zejména nových kotlech.
1.200 Kč/prms
1.600 Kč/prmr

* Uvedené ceny jsou platné pro zvolenou obec Ústí nad Labem. Osobní odběr zboží není možný, protože v obci Ústí nad Labem nemáme prodejní sklad.

Měkké palivové smrkové dřevo má bělavou až žlutohnědou barvu, bez rozlišeného jádra, lesklé a dobře viditelné letokruhy. Dřevo borovice má nažloutlou běl, viditelné světlehnědé později oranžovohnědé jádro, letokruhy jsou dobře viditelné. Díky obsahu pryskyřice je dřevo lesklé.

Vlivem obsahu pryskyřice dochází k příjemnému, intenzivnímu praskání a také odlétání žhavých uhlíků. Proto se nedoporučuje pro topení v otevřených krbech.

Jedná se o dřevo z průběžné těžby bez garance maximální vlhkosti. Rozměry dodávaného paliva do cca 33 cm v případě jiného rozměru dle požadavku zákazníka příplatek 100 kč za 1 ks bedny. Dřevo je dodávané v bednách 1 metr x 1 metr x 1 metr, obaly jsou vratné, nebo zálohované 300Kč.

Doprava měkkého palivové dřeva do okresu Ústí nad Labem zajištěna vlastním vozem v ceně dle aktuální situace na trhu s palivy Kč/km (účtuje se cesta tam i zpět). Vozíme po min 1 m3 a max 6 m3.

Typ dřeva:palivové dřevo měkké
Délka polen:33 cm
Výhřevnost:1.700 kWh/prm

Orijentační cena

On-line objednávka