PALIVOVÉ DŘEVO NA PODPAL, PALETY, RŮZNÁ DÉLKA, 1 PRMR »Slaný

Mix tvrdého a měkkého dřeva má dobrou výhřevnost, vydatně a poměrně rychle hoří. Palety dodáváme rozřezány na velikost cca 20 cm a jsou vhodné především k rozpalu v kotlích a kamnech. Je možné využít také na klasické topení s nutností častějšího přikládání. Vhodné k topení ve všech druzích kamen.

1.200 Kč

* Uvedené ceny jsou platné pro zvolenou obec Slaný. Osobní odběr zboží není možný, protože v obci Slaný nemáme prodejní sklad.

Palivové dřevo na podpal, palety jsou nařezány a připraveny k okamžitému použití. Obsahují různě velké kusy, vhodné především k rozpalu. Obsahují hřebíky.

Jedná se o dřevo bez garance maximální vlhkosti, většinou se však jedná o vysušené dřevo. Rozměry dodávaného paliva do cca 20 cm v případě jiného rozměru dle požadavku zákazníka příplatek 100 kč za 1 ks bedny. Dřevo je dodávané v bednách 1 metr x 1 metr x 1 metr, obaly jsou vratné, nebo zálohované 300Kč.

Doprava zajištěna vlastnim vozem v ceně dle aktuální situace na trhu s palivy Kč/km (účtuje se cesta tam i zpět). Vozíme po min 1 m3 a max 6 m3.

Typ dřeva:tvrdé a měkké palety na podpal
Délka polen:20 cm
Výhřevnost:až 1.700 kWh/prm

Orijentační cena

Kč + DOPRAVA

On-line objednávka