PALIVOVÉ DŘEVO TVRDÉ, ČERSTVÉ, DÉLKA 33 CM, 1 PRMR »Louny

Dubové a bukové dřevo je velmi vhodné na topení. Má výbornou výhřevnost a hoří pomalým plamenem. Je charakteristické dlouhou výdrží, pomalým hořením, dlouho žhnoucími uhlíky a nízkou popelnatostí. Dubové a bukové dřevo je vhodné do krbů, kamen, ale i do dřevoplynových kotlů.
1.600 Kč/prms
2.300 Kč/prmr

* Uvedené ceny jsou platné pro zvolenou obec Louny. Osobní odběr zboží není možný, protože v obci Louny nemáme prodejní sklad.

Čerstvé tvrdé dubové a bukové palivové dřevo má úzkou světle hnědou běl, široké šedohnědé jádro a dobře viditelné letokruhy. Dřevo musí nejprve prosychat kůrou dolů nepřikryto pod širým nebem, aby ho déšť zbavil tříslovin, které obsahuje a teprve potom se ho doporučuje uskladnit pod přístřešek.

Jedná se o dřevo z průběžné těžby bez garance maximální vlhkosti. Rozměry dodávaného paliva do cca 33 cm v případě jiného rozměru dle požadavku zákazníka příplatek 100 kč za 1 ks bedny. Dřevo je dodávané v bednách 1 metr x 1 metr x 1 metr, obaly jsou vratné, nebo zálohované 300Kč.

Doprava tvrdého čerstvého dřeva do okresu Louny zajištěna vlastním vozem v ceně dle aktuální situace na trhu s palivy Kč/km (účtuje se cesta tam i zpět). Vozíme po min 1 m3 a max 6 m3.

Typ dřeva:palivové dřevo tvrdé čerstvé
Délka polen:33 cm
Výhřevnost:2.100 kWh/prm

Orijentační cena

On-line objednávka